Oferty kredytu idealne.

Czy istnieje kredyt, który pod każdym względem będzie idealny? Trudne pytania, bo zawsze znajdzie się coś w ofercie, co kredytobiorca chętnie by zmienił lub pominął. Można jednak poszukać i znaleźć taki kredyt, który będzie nas kosztował jak najmniej.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao to oferta jaka wielu osobom przypadnie do gustu. Oprocentowanie kredytu jest dosyć wysokie i wynosi 10,00% w skali roku, ale za to prowizja za udzielenie kredytu jest nie duża w porównaniu z innymi ofertami i wynosi jedynie 5%. W ramach tej oferty możemy pożyczyć od tysiąca złotych do maksymalnie stu pięćdziesięciu tysięcy złotych. Nasze zobowiązanie możemy spłacać w ratach. dollar-941246_640.jpg

Maksymalny okres kredytowania to 84 miesiące. Nie trzeba zakładać rachunku w banku, aby móc skorzystać z oferty, nie trzeba mieć zgody współmałżonka, ani też niewymagana jest obecność poręczyciela. Jedyne co trzeba przedstawić w banku to oświadczenie o naszych zarobkach. Na jego podstawie zostanie nam wyliczona zdolność kredytowa i bank powie o jaką maksymalną kwotę kredytu możemy się ubiegać. W ramach oferty nie ma tak zwanych wakacji kredytowych. Kredyt można wcześniej spłacić, a zaufani klienci banku mogą nawet wynegocjować sobie mniejsze oprocentowanie kredytu. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 13,36%. Biorąc w ramach tej oferty kredyt na kwotę 20 tysięcy złotych, z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy, każda rata będzie wynosiła 532,61 złotych. Kredyt będzie nasz kosztował 5565,48 złotych.

Prostoliczony kredyt gotówkowy w Credit Agricole.

Prostoliczony kredyt gotówkowy w Credit Agricole oprocentowany jest na 6,5% w skali roku. Do kosztów kredytu trzeba doliczyć jeszcze zarobek banku z tytułu prowizji w wysokości 12,5%. Jak widać prowizja za udzielenie kredytu jest dosyć wysoka. W ramach oferty dostępna kwota kredytu zaczyna się od tysiąca złotych, a kończy maksymalnie na kwocie stu pięćdziesięciu tysięcy złotych. Nasze zobowiązanie możemy rozłożyć maksymalnie na siedemdziesiąt dwie raty. Nie musimy nawet zakładać rachunku w Credit Agricole, aby przyznano nam kredyt. Jest to kredyt bez poręczycieli i bez przedstawiania w banku zgody współmałżonka. Trzeba jednak przedstawić w banku zaświadczenie o naszych zarobkach. Możliwa wcześniejsza spłata kredytu jest możliwa bez ponoszenia przy tym żadnych konsekwencji. Oprocentowanie kredytu można z bankiem negocjować. Warto próbować takich negocjacji, co dzięki nim można uzyskać kredyt na lepszych warunkach. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania w tej ofercie wynosi 13,47%.

Pożyczka standardowa w Banku ING.

Pożyczka standardowa w Banku ING to pożyczka z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 7,99% w skali roku i prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 9,9%. Decydując się na wybranie tej oferty możemy pożyczyć od tysiąca złotych do stu sześćdziesięciu tysięcy złotych. Nasze zobowiązanie możemy spłacać w maksymalnie 96 ratach. Bank nie wymaga od nas założenia rachunku, poręczyciel, ani też zgody współmałżonka. Wymagane jest jednak oświadczenie o zarobkach. Możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu bez żadnych konsekwencji. Bank jest również otwarty na wszelkiego rodzaju negocjacje oprocentowania. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 13,80%. Decydując się na pożyczkę standardową w wysokości 20 tysięcy złotych, z okresem kredytowania 48 miesięcy. Bank ING wyliczy nam każdą ratę w wysokości 536,49 złotych. Całkowita kwota do spłaty to 25.751,66 złotych.

Add ping

URL dla trackbacków : http://gdzie-po-kredyt.pl/index.php?trackback/28

Haut de page