Co to jest kredyt gotówkowy

Jedną z najpopularniejszych form finansowania bieżących wydatków jest kredyt gotówkowy, korzysta z niego coraz więcej osób. Jej ogromnym plusem jest to, że możemy przeznaczyć go na dowolny cel bez informowania o tym banku który nam go przyznał. A zatem jeżeli planujemy remont mieszkania a przy tym również kupić nowe meble oraz sprzęt bądź też planujemy wakacje z rodziną a chwilowo nas na to nie stać to w takich sytuacjach kredyt gotówkowy może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Szczególnie że cała procedura przebiega bardzo szybko i co więcej równie szybko możemy otrzymać pożyczone pieniądze, a jeszcze bardziej przyspieszysz cały proces korzystając z www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info wnioskując online.

Kwoty jakie możemy w taki sposób otrzymać są bardzo różne, wszystko to zależy od naszych potrzeb. Dlatego też korzystając z tego rodzaju kredytu możemy liczyć na wsparcie począwszy od najmniejszych kwot czyli 100 lub 500 złotych poprzez nieco większe jak np. 2000 zł, kończąc nawet na kredycie sięgającym kilkuset tysięcy złotych. Bez względu na to ile chcemy pożyczyć od banku pieniądze mogą być wypłacone na dwa różne sposoby. Po pierwsze przelewem na nasz rachunek bankowy bądź też w kasie filii banku w którym zaciągnęliśmy kredyt.

Decydując się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego musimy tę decyzję dokładnie przemyśleć tak aby mieć pewność, że będziemy w stanie spłacać miesięczne raty regularnie. Zanim jednak bank ostatecznie podejmie decyzję i przyzna nam kredyt w pierwszej kolejności dokładnie sprawdzi naszą zdolność kredytową. Oczywiście najważniejszym kryterium będzie wysokość naszych zarobków w stosunku do kwoty o jaką będziemy się ubiegać. Drugim równie ważnym elementem mającym wpływ na udzielenie nam kredytu będzie historia kredytowa. Bank skrupulatnie sprawdzi to, ile pieniędzy pożyczyliśmy w przeszłości oraz to czy nie mamy żadnych zadłużeń i czy regularnie spłacaliśmy zaciągnięte wcześniej kredyty.

Kredyty obarczone są oprocentowaniem na poziomie od 8 do 10 procent. Dodatkowo banki naliczają również prowizję za udzielenie kordytu, mogą również wymagać od nas ubezpieczenia na wypadek gdybyśmy nie byli w stanie spłacić kredytu w całości. Gdyby jednak taka sytuacja miała miejsce i nie będziemy w stanie spłacić w terminie zaciągniętego zadłużenia, pamiętajmy o tym że zawsze możemy poprosić bank o przesunięcie terminu spłaty. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję i wybierzemy tą jedyną ofertę poprośmy wcześniej bank o przedstawienie rzeczywistych kosztów8. kredytu gotówkowego, Powinniśmy także porównać ze sobą oferty innych banków i wybrać tę najkorzystniejszą. Powinniśmy również wybrać wysokość rat w takiej wysokości aby nie były dużym obciążeniem dla naszego domowego budżetu. Możemy tego dokonać za sprawą krótszego lub dłuższego okresu spłaty. Im rat będzie mniej tym będą one większe. Możemy też wybrać raty malejące bądź też takie w których przez cały okres spłaty wysokość będzie taka sama. Kredyt gotówkowy jest idealnym rozwiązaniem dla tych którzy chcą wykorzystać go na różne cele.

Add ping

URL dla trackbacków : http://gdzie-po-kredyt.pl/index.php?trackback/35

Haut de page